Promocija knjige o Feral Tribjunu u Novom Sadu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Maj.2015, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Promocija knjige o "Feral Tribjunu" u Novom Sadu

U Kino sali Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu, danas u 19 časova biće održana promocija knjige "Smijeh slobode - uvod u Feral Tribune", autora uglednog hrvatskog novinara i publiciste Borisa Pavelića.

Na promociji će govoriti novinari Boris Pavelić i Drago Hedl, a moderator razgovora će biti Dinko Gruhonjić, nastavnik na Odseku za medijske studije i predsednik NDNV-a.

Predstavljanje obimnog osvrta na rad kultnog političko-satiričnog nedeljnika >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << "Feral tribune", koji je sa velikim uspehom i uticajem objavljivan u Splitu od 1983. do 2008, održava se u sklopu dvodnevne međunarodne naučne konferencije "Mostovi medijskog obrazovanja".

Autor knjige je Boris Pavelić, novinar i komentator u "Novom listu" iz Rijeke, koji kroz prikaz Feral tribjuna zapravo prikazuje i nedavnu istoriju Hrvatske i prostora bivše Jugoslavije, kaže se u najavi.

Promociju organizuju Odsek za medijske studije Filozofskog fakulteta u Novom Sadu i Nezavisno društvo novinara Vojvodine.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.