Predavanje Umetnost i autizam

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Feb.2016, 09:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Predavanje "Umetnost i autizam"

Na Tribini mladih Kulturnog centra Novog Sada danas u 18 časova biće održano predavanje pod nazivom „Umetnost i autizam".

Na tribini će govoriti v.d. direktora Kulturnog centra Novog Sada Bojan Panaotović, dr Marta Molnar, Zoran Čalija – umetnik, Biljana Jotić – istoričarka umetnosti, Mirjana Radovanović – predsednica skupštine udruženja „Prizma autizma", Miloš Nenadović – umetnik i Igor Despotović – glumac i sportista, navodi se u pozivu.

Da >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << li okolina autizam shvata kao bolest ili kao stanje, koliko ljudi znaju o autizmu i koliko su spremni da nauče, koliko je značajna rana intervencija i rano otkrivanje dijagnoze kao i pomoć roditeljima u tim trenucima, da li inkluzija rešava sve probleme - samo su neka od pitanja na koja će prisutni moći da dobiju odgovore.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.