Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Sep.2017, 20:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Postavljanje luka Žeželjevog mosta
Za oko tri nedelje i drugi luk Žeželjevog mosta trebalo bi da bude postavljen na svoje mesto, saznaje RTV.
Kompletan završetak radova očekuje se u maju. Vrednost do sada ugovorenih radova na gradnji ovog mosta iznose 51,7 miliona dinara.
Nakon nekoliko godina radova i zastoja, treći novosadski most sve je bliži puštanju u saobraćaj. Iako je predviđeno da bude u potpunosti završen u maju, železnica će moći da ga koristi i ranije.
Kada je u pitanju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << drumski saobraćaj i tu će se osetiti benefit, pošto će novi most biti funkcionalniji od postojećeg drumsko–železničkog, mada će se pravo rasterećenje, kad je reč o gradskom saobraćaju, osetiti tek završetkom Fruškogorskog koridora.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

















