Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Nov.2014, 17:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pajtić u obilasku mitrovačke bolnice
Predsednik pokrajinske Vlade Bojan Pajtić je zajedno sa predstavnicima Fonda za kapitalna ulaganja i mitrovačke bolnice obišao rekonstruisanu zgradu Internog odeljenja u Sremskoj Mitrovici.
Pajtić je tom prilikom istakao da je modernizacija ove bolnice veoma važna s obzirom na broj pacijenata koji koriste njene usluge i rekao da je pokrajinska vlada započela akciju standardizacije zdravstvenih usluga na teritoriji cele Vojvodine.
Za rekonstrukciju internog odeljena Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici Fond za kapitalna ulaganja je izdvojio 59 miliona dinara, isto toliko je uloženo u nabavku opreme za internističke i neurološke bolesti.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...









