Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Maj.2008, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Noć muzeja" i u Pančevu

PANČEVO - Pančevo će ove godine prvi put biti u društvu 20 gradova Srbije koji će organizovati nacionalnu manifestaciju "Noć muzeja", rekla je danas novinarima član tima za organizaciju Anđelija Cvetić.

Ona je najavila da će u subotu, 17. maja, od 18 do dva časa posle ponoći za posetioce biti otvorena vrata čak osam muzejskih, galerijskih i drugih kulturnih prostora u gradu.

Te noći Pančevci će besplatno moći da pogledaju zanimljive stalne postavke >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << izložbi, filmove, koncerte, maskenbal i razne performanse u pančevačkom Narodnom muzeju, Galeriji savremene umetnosti, galerijama "Dvorište" i "Elektrika", Istorijskom arhivu Pančevo, Studiju 21, Kafe-galeriji i u Gradskom parku.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.