Nastavak gasifikacije Pančeva

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Dec.2011, 18:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavak gasifikacije Pančeva

PANČEVO -

U okviru realizacije programa gasifikacije Pančeva planiran je završetak gasifikacije naselja Strelište, Vojlovica i Topola, najavila je gradonačelnica Pančeva Vesna Martinović prilikom današnjeg zvaničnog početka radova.

U okviru druge faze, planirana je izgradnja distributivne gasne mreže unutar i van železničkog kruga i naselja Skrobara i Bavaništanski put.

Ukupna vrednost ulaganja u program gasifikacije Pančeva iznosi oko šest miliona >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << evra.

Generalni direktor Srbijagasa Dušan Bajatović rekao je da će radovi biti završeni do kraja 2013. godine, kako je i planirano, budući da do sada nije bilo nikakvih omaški ni u planiranju. ni u ulaganjima.

Bajatović je dodao da je gasifikacija vrlo poželjna, jer "ako se dobro izračuna, jedino su još termo-akumulacione peći jeftinije od gasa, ukoliko se potrošač racionalno ponaša".

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.