Na tri vode sa gradonačelnicima (AUDIO)

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Dec.2018, 15:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Na tri vode" sa gradonačelnicima (AUDIO)

I ove godine Radio Novi Sad u svom jutarnjem programu "Na tri vode" okupio je gradonačelnike Novog Sada, Beograda, Niša, ali i Banja Luke koji su govorili o postignutom u ovoj godini i planovima za 2019.

Ocenili su da je ova godina uprkos izazovima bila dinamična i u političkom i ekonomskom smislu. Gradonačelnici Miloš Vučević, Zoran Radojičić, Darko Bulatović i Igor Radojičić, najavljujući nove projekte, građanima su čestitali Novu godinu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.