Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Dec.2014, 15:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Koncert benda "Kolaps" u Vršcu
Dom Omladine Vršca, u subotu 13. decembra, organizuje koncert benda "Kolaps". Koncert počinje u 22 časa. Ulaz je besplatan.
Bend "Kolaps" nastao je 2005. godine. Oni su energični, beskompromisni i pozitivni RockandCORE. Više puta proglašavan za koncertno najaktivniji bend u regionu, "Kolaps" svake godine za sobom ostavlja po neki trag i stalno je u stvaralačkom pokretu bez stajanja.
"Kolapsovi" demo snimci se nalaze na velikom broju underground kompilacija i nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << zvaničnih izdanja ujedinjenih bendova. Prvi album, nazvan jednostavno "Kolaps", izdali su 2011. godine za NPC. Na njemu se nalazi 12 numera, od kojih je jedna na španskom i jedna na srpskom.
Svirajući konstantno, bend je dosta vredno radio i na novom materijalu i pred kraj 2012. godine u Positive Family studiju je snimio svoj drugi album "Bunt", koji se nalazi za sajtu Nocturne magazina kao besplatan download.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...







