Koncert benda Kolaps u Vršcu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Dec.2014, 15:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koncert benda "Kolaps" u Vršcu

Dom Omladine Vršca, u subotu 13. decembra, organizuje koncert benda "Kolaps". Koncert počinje u 22 časa. Ulaz je besplatan.

Bend "Kolaps" nastao je 2005. godine. Oni su energični, beskompromisni i pozitivni RockandCORE. Više puta proglašavan za koncertno najaktivniji bend u regionu, "Kolaps" svake godine za sobom ostavlja po neki trag i stalno je u stvaralačkom pokretu bez stajanja.

"Kolapsovi" demo snimci se nalaze na velikom broju underground kompilacija i nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << zvaničnih izdanja ujedinjenih bendova. Prvi album, nazvan jednostavno "Kolaps", izdali su 2011. godine za NPC. Na njemu se nalazi 12 numera, od kojih je jedna na španskom i jedna na srpskom.

Svirajući konstantno, bend je dosta vredno radio i na novom materijalu i pred kraj 2012. godine u Positive Family studiju je snimio svoj drugi album "Bunt", koji se nalazi za sajtu Nocturne magazina kao besplatan download.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.