Konačno asfalt Malom Bavaništu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Avg.2014, 18:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Konačno asfalt Malom Bavaništu

Meštani Malog Bavaništa su decenijama koristili neuslovne atarske puteve kako bi došli do Kovina koji je i sedište opštine. Njihova borba za uređenje puta trajala je godinama i asfalt je konačno stigao do njihovog mesta.

Više od dve decenije su meštani ovog sela molili da im se napravi put. Godinama je i postojao projekat, ali je zbog nedostatka sredstava on do skoro stajao u fioci.

Na putu od Kovina do Malog Bavaništa nalaze se i vikend naselja duž Dunava, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << tako da oko 1.000 stanovnika koji žive u ovom delu do svojih kuća, ,vikendica i njiva više neće dolaziti atarskim putevima prepunim rupa .

Asfaltiranje, oko sedam kilometara puta koštalo je 60 miliona dinara, a sredstva su obezbeđena izdavanjem državne zemlje sa teritorije ove opštine u zakup.

Radovi su pri kraju,tako da će do kraja avgusta biti završen kompletan pravac od Kovina do ovog mesta.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.