Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Jun.2016, 22:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Klem: Na RTV nema zabranjenih tema
Radio-televizija Vojvodine će da dokaže da kadrovske smene koje su se dogodile u našoj kući ne idu na uštrb programa, naglasio je Jožef Klem, pomoćnik direktora RTV-a.
Dodao je da će pokrajinski javni servis da zadrži sve ono što je dobro u programu u čijem fokusu je isključivo javni interes i pravo javnosti da zna.
"Neće biti zabranjenih tema, niti ljudi", istakao je Klem.
Sa druge strane, smenjeni programski direktor RTV-a Slobodan Arežina, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << naglašava da o kvalitetu programa najbolje govore podaci o gledanosti pre i nakon kadrovskih smena.
O programu i budućnosti RTV-a, članovi starog i novog rukovodstva debatovali su na tribini "RTV između politizacije i profesionalizma" u organizaciji Društva novinara Vojvodine.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...













