Kamere u školi u Ljukovu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Feb.2018, 13:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kamere u školi u Ljukovu

U cilju bolje bezbednosti dece, u inđijski vrtić i Osnovnu školu "Petar Kočić" u Ljukovu postavljene su bezbednosne kamere. Ovaj projekat finansirali su Pokrajinski sekretarijat za privredu i turizam i lokalna samouprava u Inđiji.

Poboljšati bezbednost škole i učenika, kao i objekta "Sunce" Predškolske ustanove "Boško Buha" cilj je postavljanja video nadzora u odeljenju Osnovne škole "Petar Kočić" u Ljukovu i u inđijskom vrticu. Postavljeno je ukupno 6 kamera na najkritičnijim >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << tačkama.

Video nadzor za školu i vrtić obezbedili su pokrajinski sekretarijat za privredu i turizam u iznosu od 450, i lokalna samouprava u iznosu od 150 hiljada dinara.

Postavljanje kamera u inđijske vaspitno-obrazovne ustanove biće nastavljeno i u narednom periodu, trenutno je u pripremi video nadzor za školu u Krčedinu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.