Juventusu samo bod protiv Sasuola

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Okt.2014, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sasuola i Juventusa odigrali su večeras nerešeno 1:1 (1:1) u utakmicu sedmog kola Serije A. Juventus nije uspeo da zadrži maksimalan učinak protiv poslednjeplasiranog tima na tabeli.

Domaćin je poveo preko Simonea Zaze u 13. minutu, a izjednačenje trostrukom uzastopnom šampionu Italije doneo je Pol Pogba nekoliko trenutaka kasnije.

Ranije danas Rome je u Rimu pobedila Kjevo (3:0) golovima srpskog internacionalca Adema Ljajića, Matije Destra i kapiten >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Frančeska Totija.