Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Okt.2021, 05:13
Ja biram: Arhitektonski tehničar (RTV1, 9.25)
Volite da crtate, maštate, gradite i stvarate, zamišljate sebe kako jednog dana menjate izgled svog ili nekog možda dalekog grada brinete o udobnosti i komforu doma? Ako ste maštali da budete jednog dana arhitekta, pravi put je da najpre upišete Tehničku školu „M. M. Ajnštajn“, smer arhitektonski tehničar.
Dobra stvaralačka atmosfera, mnogo rada ali i mogućnosti da se stekne stručno znanje, pa čak i učestvuje na republičkom takmičenju-u sve to smo se uverili >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << snimajući emisiju sa posvećenim đacima i nastavnicima ove škole.
A da biste upisali ovakav jedan smer, poslednjih godina konkurencija je izrazito jaka, zato vam i ovoga puta predlažemo da uz naše profesore kratko ponovite dva predmeta sa završnog ispita, ovoga puta na redu su fizika i istorija.
Voditeljka: Mila Pajić
Urednica: Vesna Konja
Nedelja, 17. oktobar RTV1 u 9,25 časova
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...









