Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Okt.2012, 10:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JGSP ukida liniju do aerodroma
NOVI SAD -
JGSP Novi Sad od 1. novembra ukida liniju do aerodroma "Nikola Tesla".
"Preduzeće je bilo prisiljeno na ovu meru zbog nedovoljne iskorištenosti kapaciteta. Naime, u septembru i oktobru rapidno je palo interesovanje za putovanje do Surčina, pa je, kako se ne bi proizvodili gubici, odlučeno da se ukine linija", navodi se u saopštenju JGSP "Novi Sad".
"Linija do aerodroma "Nikola Tesla" je uvedena početkom jula prošle godine. Ukoliko ponovo bude iskazana potreba Novosađana za prevozom ka Surčinu autobusima JGSP-a, biće urađena analiza opravdanosti, nakon čega će biti podnet zahtev za registracijom linije", zaključuje se u saopštenju.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...









