Isključenja vode u Futogu, Novom Sadu i Ledincima

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Feb.2023, 07:32

Isključenja vode u Futogu, Novom Sadu i Ledincima

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će do 18 sati biti celo naselje  Futog.

Cisterna sa pijaćom vodom će biti postavljena ispred Doma za decu i omladinu ometenu u razvoju u Novosadskoj ulici, novog groblja u Ulici Rade Kondića i Doma zdravlja u Proleterskoj ulici.

U Novom Sadu, zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će do 16 sati biti deo Ulice Aleksandra Nevskog (od Ulice Živojina Ćuluma do Ulice Emanuila Jankovića), a do 13 sati >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Jegrička ulica.

Stanovnici Liparije u Ledincima bez vode će biti do 15 sati.

Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, navodi se u saopštenju Sektora Vodovod JKP "Vodovod i kanalizacija" Novi Sad.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Celo naselje u Novom Sadu bez vode

Izvor: B92, 20.Feb.2023

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 8 do 18 sati biti celo naselje Futog.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.