Inđija dobila dva nova bunara

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Avg.2016, 23:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Inđija dobila dva nova bunara

Dva nova bunara su priključena u Inđiji rečeno je danas na sistemu 48.

Ovim priključenjem očekuje se potpuna stabilnost vodosnabdevanja na celoj teritoriji Opštine Inđija.

Dva nova bunara su tehnički povezana , izvršena je dezinfekcija kompletnog cevovoda za par dana se očekuju i rezultati analize vode istakli su iz JKP "Vodovod i Kanalaizacija".

Podsećemo u Inđiji su u julu povezana dva nova bunara sada još dva tako da se može sa sigurnošću >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << reći da je pitanje vodosnabdevanja u Inđiji potpuno stabilno istakli su iz JKP "Vodovod i kanalizacija".

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.