Inđija: Najisplativije grejanje na gas

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Dec.2017, 10:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Inđija: Najisplativije grejanje na gas

Da li je grejanje na gas u Inđiji najisplativije? Imajući u vidu troškove za druge energente, čini se da je grejanje na gas još uvek najisplativiji način grejanja.

Građani ističu da je grejanje na gas najpovoljnije i najčistije, a zahvaljujući akciji jeftinijih priključaka, ove godine na gasnu grejnu mrežu priključeno je 174 nova korisnika.

Kako ističu u JP "Ingas" naplata potraživanja je zadovoljavajuća.

Promene cene gasa do 1.1. 2018. sigurno neće biti, kažu u ovom inđijskom preduzeću.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.