Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 22.Jun.2026, 10:57
Danas deo Novog Sada bez vode
NOVI SAD – Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 13 sati biti Futoška ulica (od Bulevara Evrope do Ulice cara Dušana), saopštavaju iz JKP „Vodovod i kanalizacija“. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Ulica Tome Maretića i okolne ulice. – Postoji mogućnost da će u toku radova, […]
Vest Danas deo Novog Sada bez vode objavljena je na sajtu Vojvodina uživo....
Nastavak na VojvodinaUzivo.rs...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VojvodinaUzivo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VojvodinaUzivo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




