Autobuska linija Novi Sad - Aerodrom Surčin

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Jul.2011, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Autobuska linija Novi Sad - Aerodrom Surčin

NOVI SAD -

Novosadsko Javno gradsko saobraćajno preduzeće (JGSP), povodom predstojećeg muzičkog festivala "Egzit", uvelo je danas novu autobusku liniju od Međumesne autobuske stanice (MAS) u Novom Sadu do Aerodroma "Nikola Tesla" u Surčinu.

Cena karata je 1.000 dinara (oko deset evra), a u JGSP-u kažu da su se na ovaj korak odlučili zbog izuzetno velikog interesovanja domaćih, kao i gostiju iz inostranstva za ovogodišnji "Egzit".

Istovremeno, od danas pa >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << do ponedeljka, 11. jula, gradski autobusi će do Petrovaradinske tvrđave, gde se festival inače održava, posetioce "Egzita" prevoziti i vanrednim linijama.

Prema informacijama organizatora "Egzita", komplet četvorodnevnih ulaznica za festival od danas se prodaje po redovnoj ceni od 10.990 dinara (oko 109 evra).

Još juče, isti taj komplet prodavao se po promotivnoj ceni od 6.990 dinara (oko 70 evra).

Ta četvorodnevna ulaznica je zapravo narukvica, koja se može nabaviti na zamenskim mestima u blizini Tvrđave.

Muzički festival "Egzit", jedan od najvećih festivala takve vrste u Evropi, biće održan od 7. do 10. jula na novosadskoj Petrovaradinskoj tvrđavi.

Na ovogodišnjem "Egzitu" sviraće trenutno najveće domaće, kao i svetske zvezde roka, kao i drugih savremenih muzičkih pravaca.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.