Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Avg.2017, 08:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Američki kutak se u avgustu seli na Štrand
Američki kutak Novi Sad premešta popodnevne aktivnosti na plažu Štrand, gde će se od 3. avgusta odvijati brojne kreativne radionice za decu i mlade.
"U okviru Kreativne biblioteke, kako smo nazvali našu biblioteku na Štrandu, od 3. do 31. avgusta biće ponuđeni najčitaniji materijali, a na raspolaganju biće i brojne društvene igre, stripovi i časopisi koje inače možete pronaći u Kutku", navedeno je u saopštenju.
Tako će u prostoru u Petra Drapšina 3 >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << raditi pre podne od 9 do 14.30 časova, dok će Kreativna biblioteka na Štrandu raditi od 16 do 20 časova svaki radni dan i vikendom od 10 do 20 sati.
"Svi zainteresovani na našoj fejsbuk stranici mogu pronaći informacije o temama radionica, a organizovaćemo radionice reciklaže, pletenja prstima, pravljenje cvetnih aranžmana, radionice šaha, dekupaža, konverzacije na engleskom jezku i brojne druge, navode u saopštenju.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...





