Izvor: Beta, 19.Apr.2017, 18:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ministar odbrane razgovarao sa sindikatima
Ministar odbrane Sebije Zoran Djordjević razgovarao je danas sa predstavnicima Udruženih sindikata "Sloga", u čijem sastavu su i zaposleni Ministarstva odbrane i Vojske Srbije, o započetim reformama u tom resoru.Predstavnici sindikata "Sloga" podržali su predlog za prijem 130 medicinskih sestara u profesionalnu vojnu službu nakon odsluženja dobrovoljnog vojnog roka i za prijem vojnika u rezervi iz evidencije regionalnih centara Ministarstva odbrane, saopštilo je Ministarstvo.Djordjević je naglasio da je neposredna razmena informacija i predloga smisao sastanaka s predstavnicima sindikata, radi boljeg ekonomskog i profesionalnog položaja zaposlenih.Ministar je rekao da se problemi pripadnika Vojske Srbije i zaposlenih u Ministarstvu odbrane "ne rešavaju ...



