Ministar odbrane razgovarao sa sindikatima

Izvor: Beta, 19.Apr.2017, 18:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ministar odbrane razgovarao sa sindikatima

Ministar odbrane Sebije Zoran Djordjević razgovarao je danas sa predstavnicima Udruženih sindikata "Sloga", u čijem sastavu su i zaposleni Ministarstva odbrane i Vojske Srbije, o započetim reformama u tom resoru.Predstavnici sindikata "Sloga" podržali su predlog za prijem 130 medicinskih sestara u profesionalnu vojnu službu nakon odsluženja dobrovoljnog vojnog roka i za prijem vojnika u rezervi iz evidencije regionalnih centara Ministarstva odbrane, saopštilo je Ministarstvo.Djordjević je naglasio da je neposredna razmena informacija i predloga smisao sastanaka s predstavnicima sindikata, radi boljeg ekonomskog i profesionalnog položaja zaposlenih.Ministar je rekao da se problemi pripadnika Vojske Srbije i zaposlenih u Ministarstvu odbrane "ne rešavaju ...

Nastavak na Beta...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.