
Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Okt.2021, 12:17
JEZIVI KOMENTAR OCA OSUMNJIČENOG ZA UBISTVO ĐOKIĆA: Srbija i meštani Moravca u šoku posle ovakve izjave
Džonićev sin, koji inače živi u toj kući, pripadnik je Vojske Srbije i trenutno je na teretnu, a novac je pronađen u zabačenom delu placa.
Roditelji i supruga Gorana Džonića, koji je uhapšen zbog sumnje da je učestvovao u ubistvu tročlane porodice Đokić u selu Moravac kod Aleksinca, inače svojih rođaka, pre nekoliko minuta vratili su se u svoju kuću u Moravcu, verovatno sa saslušanja iz policije. Kako javljaju mediji sa lica mesta, niko od njihnije želeo >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da razgovara sa novinarima koji su bili ispred kuće, ali je Goranov otac samo kratko dobacio nešto krajnje neprimereno.
- Mene to ne interesuje - kazao je Džonićev otac pre nego što je ušao u kuću sa suprugom i snajom.
Kako se saznaje, u dvorištu jednog od sinova Gorana Džonića, koji je uhapšen zbog sumnje da je brutalno ubio svoje rođake Gorana, Gordanu i Lidiju Đokić iz Aleksinca i njihova tela zapalio, policija je pronašla 43.000 evra, za koje se sumnja da su deo novca koji im je kobne večeri otet.
Misleći da će uspeti da zavara trag policiji, osumnjičeni Džonić je nakon zločina deo svog plena zakopao u dvorištu kuće svog sina, a jednim delom novca platio je dug i veruje se da ga je upravo taj postupak odao, čime je svetlo sumnje palo na njega.
Pogledaj vesti o: Vojska Srbije
Nastavak na SrbijaDanas.com...
"MA NE INTERESUJE ME TO!" Porodica Džonića, osumnjičenog za ubistvo Đokića ne želi da komentariše Goranovo hapšenje
Izvor: Blic, 22.Okt.2021
Porodica Gorana Džonić, rođaka ubijene porodice Đokić koji je juče priveden zbog sumnje da je učestvovao u ubistvu Gorana (57), Gordane (56) i Lidije Đokić (25), navode da je on ubica ne žele da komentarišu.
POGLEDAJTE KOLIKO JE KUĆA ĐOKIĆA BILA UDALJENA OD KUĆE OSUMNJIČENOG! Meštani otkrili zašto je Džonić MRZEO Gorana (VIDEO)
Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Okt.2021
Kakose saznaje sa ulica Moravca, hapšenje Gorana Džonića za surovo ubistvo porodice Đokić uopšte nije iznenadio njegove komšije...Većina nije želela da odgovara na pitanja brojnih novinarskih ekpa koje su se sjurile u ovo malo mesto, ali uspelo je da se sazna da je osumnjičeni za monstruozno...