Хaло, Ванкувер – Ранко Веселиновић: У суботу уз помоћ пуног “Карађорђа” до Европе

Izvor: GradskeInfo.rs, 13.Maj.2025, 12:29

Хaло, Ванкувер – Ранко Веселиновић: У суботу уз помоћ пуног “Карађорђа” до Европе

Прошао је све млађе селекције. У првом тиму је с поносом носио капитенску траку. Сада је хиљадама километара далеко од Новог Сада, али то му није препрека да буде велики навијач и да пажљиво прати сва дешавања у Воши. Фото: ФК Војводина / Јелена Грлић Ранко Веселиновић, некадашњи >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << капитен Војводине, данас има тај исти статус у финалисти КОНКАКАФ Лиге шампиона – Ванкуверу. Фантастичне игре и резултати у редовима првака Канаде и тима који је избацио Месијев Интер Мајами у полуфиналу ЛШ са чак 5:1, винуле су Ранка у први план… Како овдашње, тако и америчко-канадске јавности.
А, почетак и крај сваке приче са Веселиновићем је његов клуб. Његова Војводина.
“Пратим све мечеве Војводине и дешавања у клубу. Када ми обавезе дозволе гледам преносе утакмица, ево баш сада сам пратио пренос против Црвене звезде. Велики бод за Војводину у бици за Европу – почиње причу Веселиновић из Ванкувера”.
Меч сезоне у суботу од 18.30, када на “Карађорђе” стиже Раднички 1923, директни ривал у борби за евросцену.
“Раднички је квалитетна екипа, што смо видели доста пута ове сезоне, али се надам да ће Војводина наставити са добрим партијама и да ће уз помоћ навијача успети да обезбеди место које води у Европу. Очекујем одличну атмосферу на „Карађорђу“, видео сам да је ове сезоне атмосфера била сјајна и надам се да ће тако бити и против Крагујевца. “Ветар у леђа” са трибина помаже играчима да направе добар резултат и уједно лепу увертиру пред финале Купа”.
Када је носио “црвено-бели” дрес, излазак на траву стадиона за њега је увек био посебан…
“Искрено, уживао у сваком мечу на „Карађорђу“, јер је Нови Сад мој град и увек је атмосфера била одлична. Наравно, издвајају утакмице против Црвене звезде и Партизана које носе посебну чар и где је стадион увек био испуњен”.
Ранко је у контатку са клупским друговима из Воше из периода од пре пет сезона.
“Највише са Синишом Саничанином, мојим штоперским паром из времена кад смо били у Војводини. И даље се чујемо редовно”.
Крај сезоне значи да ћемо Веселиновића видети на добро познатом месту. Додуше, терен ће заменити позицијом на трибинама.
“Увек се трудим, када сам на паузи, да погледам утакмицу на “Карађорђу”, наравно, ако има мечева у том периоду”,  закључио је Ранко Веселиновић.

Крај сарадње Ђоковића и Марија

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Хaло, Ванкувер – Ранко Веселиновић: У суботу уз помоћ пуног “Карађорђа” до Европе се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.