Izvor: Nezavisne Novine, 05.Avg.2017, 21:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zrinjski poražen u Bijeljini

Fudbaleri Radnika pobijedili su danas u Bijeljini ekipu Zrinjskog sa 2:1 u meču trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Radniku je uspio aktuelnom prvaku BiH nanijeti prvi poraz u sezoni i sa nova tri boda preuzeti lidersku poziciju na tabeli.

Tim iz Bijeljine je poveo u 45. minuti golom Srećkovića, a izjednačio je Barišić u 59. minuti. Pobjedu Radniku donio je Glišić u 84. minuti iz penala.

U prvoj utakmici trećeg kola Široki Brijeg je u >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << petak pobijedio Čelik sa 4:0.

Željezničar večeras dočekuje Vitez, dok su u nedjelju igraju preostala tri meča.

Rezultati i parovi:

- petak, 4. avgust:

Široki - Čelik 4:0

- subota, 5. avgust:

Radnik - Zrinjski 2:1

Željezničar - Vitez (20.30)

- nedjelja, 6. avgust:

Krupa - Sloboda (17.00)

Sarajevo - Gošk (20.00)

Borac - Mladost (20.00)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.