Zoran Banković: Ne ćutim kada sudije kradu!

Izvor: NTV.rs, 05.Okt.2013, 00:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zoran Banković: Ne ćutim kada sudije kradu!

Arbitri sistematski uništavaju neke klubove, a Radnički je među njima – ne krije bivši potpredsednik Nišlija Zoran Bankovic šta je rekao sudijama u poluvremenu meča sa Vojvodinom.
Banković tvrdi da su arbitri podigli preveliku prašinu i od njegovih komentara napravili skandal kako bi sebe opravdali za silne greške.
- Nikoga nisam napao fizički, niti sam imao tu nameru. Rekao sam sudijama: „Kako vas nije sramota da nas kradete, uzeli ste Radničkom dušu“. Ako >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << je to nasilje, spreman sam da odgovaram – vrlo smireno je pričao Banković.
Iako nema funkciju u klubu, kaže da niko ne može da mu zabrani da posećuje igrače Radničkog u svlačionici.
- Ja sam jedan od sponzora i zašto bi mi neko uskratio mogućnost da ponudim igračima premiju na poluvremenu? Došao sam u našu svlačionicu, a usput sam rekao sudijama šta sam imao. Ja nikad nisam ćutao kad nas sudije kradu, pa nisam ni prošle srede. Ja razumem da svako može da pogreši, ali arbitri sistematski uništavaju neke klubove. Ne puštaju nas da igramo, da se nadmećemo.
Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije je iz kluba i izašao, jer nije mogao da se bori sa vanfudbalskim stvarima.
- Ma, ako sam ja siledžija i ako će time da se reši problem u srpskom fudbalu, onda se zaklinjem da više neću da kročim na stadion. Međutim, ja nisam problem, a i dalje ću da dajem premije našim igračima – zaključio je Banković.

Nastavak na NTV.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.