Izvor: Nezavisne Novine, 28.Apr.2017, 17:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zmija "prošetala" banjalučkim kampusom

BANJALUKA - U studentskom kampusu Univerziteta u Banjaluci studenti su snimili zmiju, ali na sreću, kako su nam javili čitaoci, životinja nikoga nije povrijedila.

Zmija je viđena u blizini Fakulteta Političkih nauka, a mjesta za strah nije bilo.

Očigledno se ni naši čitaoci nisu uplašili gmizavca, pa su odlučili da je fotografišu.

Prošle godine je u Banjaluci bila "najezda" zmija.

Tako su ovi gmizavci viđani na više lokacija, pa tako i u samom centru grada.

Bilo je slučajeva da se zavuku i u automobil, pa se i sada građanima savjetuje oprez, jer će dolaskom toplijeg vremena sigurno biti više ovih gmizavaca.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Mami ih toplije vreme: Zmija “prošetala” banjalučkim kampusom

Izvor: Blic, 29.Apr.2017, 08:16

U studentskom kampusu Univerziteta u Banjaluci studenti su snimili zmiju, ali na sreću, životinja nikoga nije povredila...Zmija je viđena u blizini Fakulteta Političkih nauka, a mesta za strah nije bilo, pa su mladi odlučili da je fotografišu...Prošle godine je u Banjaluci bila "najezda" zmija...Tako...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.