Izvor: Nezavisne Novine, 28.Apr.2017, 17:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zmija "prošetala" banjalučkim kampusom
BANJALUKA - U studentskom kampusu Univerziteta u Banjaluci studenti su snimili zmiju, ali na sreću, kako su nam javili čitaoci, životinja nikoga nije povrijedila.
Zmija je viđena u blizini Fakulteta Političkih nauka, a mjesta za strah nije bilo.
Očigledno se ni naši čitaoci nisu uplašili gmizavca, pa su odlučili da je fotografišu.
Prošle godine je u Banjaluci bila "najezda" zmija.
Tako su ovi gmizavci viđani na više lokacija, pa tako i u samom centru grada.
Bilo je slučajeva da se zavuku i u automobil, pa se i sada građanima savjetuje oprez, jer će dolaskom toplijeg vremena sigurno biti više ovih gmizavaca.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Mami ih toplije vreme: Zmija “prošetala” banjalučkim kampusom
Izvor: Blic, 29.Apr.2017, 08:16
U studentskom kampusu Univerziteta u Banjaluci studenti su snimili zmiju, ali na sreću, životinja nikoga nije povredila...Zmija je viđena u blizini Fakulteta Političkih nauka, a mesta za strah nije bilo, pa su mladi odlučili da je fotografišu...Prošle godine je u Banjaluci bila "najezda" zmija...Tako...














