Zlostavljao devojku iz Srbije u Šibeniku

Izvor: RTS, 22.Jul.2013, 15:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlostavljao devojku iz Srbije u Šibeniku

Muškarac iz Drenovaca, star 61 godinu, osumnjičen za trgovinu ljudima. Sumnja da je on seksualno iskorišćavao državljanku Srbije, staru 19 godina.

Policija u Šibeniku podnela je krivičnu prijavu protiv 61-godišnjaka iz Drenovaca za koga se sumnja da je državljanku Srbije, staru 19 godina, doveo u Hrvatsku i od 7. do 18. jula na šibensko-kninskom području seksualno iskorišćavao.

Drenovačanin se sumnjiči za trgovinu ljudima, a kako navodi policija, on >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je žrtvu iskorišćavao preteći joj i zloupotrebljavajući njen teški položaj i zavisnost, prenosi agencija Hina.

Nakon kriminalističke istrage zlostavljač je, uz krivičnu prijavu nadležnom državnom tužilaštu u Šibeniku, predat u pritvorsku jedinicu policijske uprave šibensko-kninske.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.