Izvor: B92, 10.Jun.2014, 16:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Žitorađa: Pritvoren zbog pretnji
Prokuplje -- R. Đ. (62) iz Žitorađe uhapšen je i pritvoren zbog pretnje radnicima "Elektrodistribucije" i njihovim porodicama, kao i zbog ugrožavanja opšte sigurnosti.
U saopštenju Policijske uprave u Prokuplju se navodi da je policiji prijavljena pretnja radnicima "Elektrodistribucije" kao i da je R. Đ. pružio otpor policiji tokom intervencije.
On je sproveden Osnovnom javnom tužiocu u Prokuplju .
Nakon saslušanja kod Osnovnog javnog tužioca u Prokuplju, određen mu je pritvor do 30 dana.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






