Izvor: Nezavisne Novine, 08.Okt.2017, 11:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ženi se Betmen, Žena-mačka rekla "Da"

Poslije prosidbe, koja se desila u junu, poznati stripski i filmski junak Betmen konačno je dobio dugo očekivani odgovor - "Da".

U najnovijem oktobarskom izdanju stripa o čovjeku slijepom mišu (Batman #32), glavni junak se priprema da konačno "stane na ludi kamen". Betmen je Ženu-mačku zaporosio u junskom izdanju stripa (Batman #24).

"Po meni je to prava ljubav", izjavio je pisac priče Tom King u intervjuu za USA Today. "To pokazuje ko je on zaista u dubini duše, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << i daje ljudima od znanja da su njegovi strahovi normali, jer ga to plaši na isti način kao i sve ostalo kroz šta je prolazio do sada."

"Oni su dvoje slomnjenih ljudi, i upravo zbog toga što su slomljeni njihove 'ivice' savrešno naležu jedna na drugu", rekao je King.

Nacrtani par se vjerio nakon što je Betmen otkrio Ženi-mački svoju mračnu tajnu, koji čitaoci stripa još neko vrijeme neće biti u prilici da saznaju.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.