Izvor: Telegraf.rs, 31.Jul.2013, 15:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Železnica uvodi telefone za prijavu korupcije

Nepravilnosti u poslovanju moći će da se prijave od 9 do 15 sati na telefone: 011-268-8887 i 011-268-8889, a na raspolaganju će biti i mejl: antikorupcija@srbrail.rs

Nastavak na Telegraf.rs...



Povezane vesti

Srpska železnica uvodi brojeve za prijavu korupcije

Izvor: Beta, 31.Jul.2013

BEOGRAD, 31. jula 2013. (Beta) - Železnica Srbije najavila je da će u četvrtak uvesti besplatne telefonske brojeve i mejlove preko kojih će korisnici i poslovni partneri moći da prijave nepravilnosti u poslovanju ..

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.