Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Apr.2011, 23:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Završen tender za Veliki bački kanal
NOVI SAD -
Pomoćnik ministra za životnu sredinu i prostorno planiranje Danica Bećanović izjavila je agenciji Beta da je za "Bački kanal" završen tender u Evropskoj komisiji.
Napravljen je napredak na Velikom bačkom kanalu koji je bio najzagađeniji vodotok u Evropi i završen je veći deo kolektorske mreže koji treba da prikupi otpadne vode iz Kule, Vrbasa, Crvenke i nekoliko prigradskih naselja", objasnila je ona.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













