Zatvaraju se splavovi u Beogradu

Izvor: B92, 16.Maj.2014, 22:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zatvaraju se splavovi u Beogradu

Beograd -- Gradski štab Beograda za vanredne situacije večeras je izdao nalog da svi splavovi u Beogradu budu zatvoreni dok traje vanredna situacija.

O poštovanju te naredbe staraće se Komunalna inspekcija grada Beograda, saopštila je gradska uprava prenoseći odluku sa sednice kojoj je predsedavao gradonačelnik Siniša Mali.

Na sednici su izdate direktive da svi gradski resursi budu stavljeni na raspolaganje za najugroženije u gradskim opštinama Obrenovac, Grocka i Lazarevac.

U Beogradu je, kako se navodi u saopštenju, obezbeđeno 4.000 mesta za smeštaj evakuisanih ljudi, a priprema se i novi smeštaj.

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Zatvaraju se i splavovi!

Izvor: Mondo, 16.Maj.2014

Zbog bezbednosti građana, Gradski štab za vanredne situacije je doneo odluku da svi splavovi u Beogradu tokom..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.