Zarobljeni u sopstvenom automobilu

Izvor: S media, 26.Dec.2011, 11:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zarobljeni u sopstvenom automobilu

Spasioci su jedva uspeli da spasu porodicu Higins, koja je dva dana bila zarobljena u automobilu.

Dejvid i Ajvon i njihova petogodišnja ćerka, kada su ih spasili nisu bili u životnoj opasnosti. Devojčici nije bilo ništa, a roditelji se oporavljaju od upale pluća.

Porodica je krenula na skijanje u Novi Meksiko, ali ih je snežna mećava uhvatila ubrzo nakon polaska. Neko vreme su sledili tragove u snegu, a potom više ništa nisu videli. Vozili su deset kilometara, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << a potom su se zaglavili na putu.

Lavine u Aziji odsekle od sveta 20.000 ljudi

Skijanje na lavini (VIDEO)

Preživela pod snegom devet dana!

Ostali su u automobilu i čekali pomoć. Imali su dovoljno hrane, ali sve su teže disali. Vreme su ispočetka skraćivali igranjem igrica na mobilnom i gledanjem filmova.

Ali nakon celog dana provedenog u zatrpanom automobilu mislili su da neće preživeti, pa ih je počela hvatati panika. Najteže im je bilo utešiti ćerkicu.

Njihovoj sreći nije bilo kraja kada su spasioci uspeli da pronađu auto u snegu i tako ih spasu.

(S media/Dnevni avaz)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.