Zaplenjeno 5.700 boksova cigareta

Izvor: B92, 10.Nov.2013, 21:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaplenjeno 5.700 boksova cigareta

Pančevo -- Carinici su danas u okolini Pančeva vanrednim pregledom kombi vozila domaćih registarskih tablica pronašli više od 5.700 boksova cigareta bez akciznih markica.

Kako se navodi u saopštenju Uprave carina Ministarstva finansija i privrede, vozilom su upravljali državljani Srbije, a carinici su osujetili pokušaj bekstva krijumčara.

Zbog osnovane sumnje da se radi o krijumčarenoj robi, službenici Uprave carina su pod pratnjom uputili vozilo ka najbližem carinskom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << referatu u Beograd, kaže se u saopštenju i ističe da su se tokom vožnje pojavila još dva vozila koja su pokušala da prepreče put koloni i zaustave je.

Međutim, brzom reakcijom, kao i asistencijom još jedne dežurne ekipe službenika Uprave carina, koja je igrom slučaja bila u neposrednoj blizini, izbegnuti su dalji incidenti i kombi sa krijumčarenom robom ispraćen je do referata u Beogradu, navodi se u saopštenju.

U ovoj akciji, ističe se, sprečeno je krijumčarenje više od milion komada cigareta bez akciznih markica.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Zaplenjeno oko 5.700 boksova cigareta

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Nov.2013

Carinici su danas u okolini Pančeva vanrednim pregledom kombi vozila domaćih registarskih tablica pronašli više od 5.700 boksova cigareta bez akciznih markica.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.