Zapaljen automobil pokrajinskog sekretara

Izvor: RTS, 12.Maj.2014, 12:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zapaljen automobil pokrajinskog sekretara

Privatni automobil zamenika pokrajinskog sekretara za sport i omladinu Miodraga Jovovića je zapaljen ispred njegove porodične kuće u Vrbasu.

Vatrogasni inspektor Južnobačkog okruga utvrdio je da je Jovovićev automobil "škoda jeti" namerno zapaljen, tako što je prethodno poliven benzinom, javlja Radio 021, prenosi Fonet.

"Eksploziju je čula supruga mog rođenog brata ispod prozora naše zajedničke kuće u Kozaračkoj ulici. Istrčali smo napolje >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i videli da gori jedna strana automobila, ali požar nije bilo moguće zaustaviti, iako su vatrogasci odmah stigli, automobil je potpuno izgoreo za svega deset minuta", rekao je Jovović.

Naveo je da je policija pretražila okolni teren, ali nije pronađena posuda iz koje je polivena zapaljiva tečnost po autu.

Jovović smatra da paljenje automobila "nije delo nekog manijaka" pošto je vozilo bilo parkirano preko puta Železničke stanice, "na prostoru koji je osvetljen i gde uvek ima ljudi".

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.