Zapalila se baraka

Izvor: Kurir, 22.Apr.2013, 07:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zapalila se baraka

BEOGRAD - Brzom intervencijom sprečena nesreća.

U požaru koji je izbio juče rano ujutru u Karađorđevoj ulici broj 21 u Beogradu niko nije povređen, ali pričinjena je velika materijalna šteta. Vatrogasci su oko 5.32 časa dobili dojavu da gori jedan od stanova.

- Za pet minuta na licu mesta je bilo 16 vatrogasaca sa pet vozila. Prvo su došli do jedne barake u haustoru iz koje je kuljao gusti dim - kaže sagovornik Kurira iz istrage.

Vatra se sa barake preko fasade proširila na jedan od stanova, ali vatrogasci su efikasnom intervencijom lokalizovali požar i sprečili njegovo širenje.

(M. I.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.