Zaoštrava se situacija: Tramp i Merkel udruženim snagama PROTIV Kine

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Mar.2018, 21:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaoštrava se situacija: Tramp i Merkel udruženim snagama PROTIV Kine

Američki predsednik i nemačka kancelarka razgovarali o "udruživanju snaga" kako bi se suprotstavili "kineskim ekonomskim praksama i preuzimanju intelektualne svojine"

Američki predsednik Donald Tramp razgovarao je danas sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel o "udruživanju snaga" u borbi protiv trgovinskih praksi Kine, prenosi agencija Rojters.

Predsednik Tramp je o trgovinskom postupanju s Kinom razgovarao telefonom s francuskim predsednikom Emanuelom Makronom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << i nemačkom kancelarkom Merkel, saopšteno je iz Bele kuće.

Tramp i Merkelova su, takođe, razgovarali o "udruživanju snaga" kako bi se suprotstavili "kineskim ekonomskim praksama i preuzimanju intelektualne svojine", navedeno je u saopštenju.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.