
Izvor: Blic, 09.Maj.2025, 18:47
"NISAM JA TAKAV ČOVEK" Žandarm koji je službenim pištoljem zlostavljao partnerku u Šapcu ZAKUKAO PRED SUDOM: Pokušava da se OPERE, ali snimak sve govori
Suđenje Branislavu T, pripadniku Žandarmerije, koji je brutalno napao i službeni pištoljem pretio bivšoj emotivnoj partnerki u jednom lokalnom kafiću u tom gradu, održano je u sredu pred Osnovnim sudom u Šapcu. Branislav je, iznoseći svoju odbranu, negirao da je žrtvu proganjao, ali je priznao da joj je ugrozio sigurnost. Takođe, on je izneo niz optužbi na račun žrtve.
"GLUMIO JE PREDINFARKTNO STANJE, DOLAZIO JE U KAFIĆ SA BRAUNILOM..." Potresno svedočenje žrtve žandarma iz Šapca: "Uperio je pištolj u mene, terao me je da se kunem u sina!"
Izvor: Blic, 10.Maj.2025, 06:43
Suđenje Branislavu T., pripadniku Žandarmerije, koji je brutalno napao i službeni pištoljem pretio bivšoj emotivnoj partnerki u jednom lokalnom kafiću u tom gradu, održano je u sredu pred Osnovnim sudom u Šapcu. Nakon što je Branislav izneo odbranu, svedočila je oštećena devojka.