Izvor: RTS, 24.Jun.2009, 03:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Za uvredu kelnera piće na račun kuće
Ukoliko imate naviku, ili jednostavno uživate da psujete i vređate kelnere, kafić "Kasa Počo", na jugu Španije, idealno je mesto za vas. Originalne uvrede doneće besplatno piće gostima.
Svako ko svrati na piće u kafić "Kasa Počo" u Kuljeri, na jugu Španije, može slobodno da vređa i da viče na osoblje lokala ako za tim oseća potrebu.
Vlasnik kafića i sam podstiče takvo ponašanje gostiju, pa čak i nudi besplatno piće onima koji se istaknu nekom originalnom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << psovkom ili smešnim ispadom.
"Kada dođete posle napornog radnog dana, možete da ih psujete ili da ih nazivate kretenima i imbecilima", izjavio je jedan od redovnih posetilaca kafića.
Vlasnik lokala Bernard Marijuš, poreklom Poljak, rekao je da je ljudima potrebno mesto gde mogu da se oslobode svojih frustracija u doba ekonomske krize, dodajući da je španski jezik, bogat sočnim psovkama, idelan za to.
"Na taj način svoje bes i nezadovoljstvo neće iskaliti na porodici", istakao je Marijuš.












