ŽIGIĆ RASINGOV RUDNIK ZLATA

Izvor: Press, 16.Feb.2009, 05:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŽIGIĆ RASINGOV RUDNIK ZLATA

Srpski golgeter najprofitabilniji fudbaler u istoriji kluba iz Santandera, koji je na njemu do sada zaradio oko 10 miliona evra

Nikola Žigić je najprofitabilniji fudbaler u istoriji Rasing Santandera! Klub iz Kantabrije višestruko je profitirao od angažovanja i prodaje srpskog reprezentativca, koji sada ponovo nosi dres španskog prvoligaša i trese mreže širom Iberijskog poluostrva.
Od januara meseca i povratka...

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.