Izvor: Kurir, 14.Okt.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ZEKA ISKOČIO IZ KUĆE
Burek će ostati bar još jednu nedelju u kući „Velikog Brata“, pošto ju je sinoć napustio Stevan Zečević Zeka. Njegovo izbacivanje najviše je potreslo Jelenu, koja je počela da plače tokom njegovog pozdravljanja sa ostalim ukućanima, dok mu se najviše obradovao Burek, koji je zaljubljen u mladu Beograđanku.
Zeka je ove nedelje bio nominovan po kazni, zbog pretnji Bureku, a najverovatniji razlog zbog kojeg su gledaoci odlučili da izbace Novosađanina jeste njegov pokušaj da ispadne filozof poredivši se sa „vetrom“.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









