Vulin o ratu sa mafijom: Zaštitićemo običnog čoveka. Iskorenićemo ulični kriminal, reket, dilere...

Izvor: B92, 14.Nov.2020, 23:25

Vulin o ratu sa mafijom: Zaštitićemo običnog čoveka. Iskorenićemo ulični kriminal, reket, dilere...

Beograd -- Aleksandar Vulin kaže da će kao ministar unutrašnjih poslova dati sve od sebe da se što više kriminalnih aktivnosti spreči, prepozna i rasvetli.

On dodaje da će život kriminalaca učiniti što je moguće težim.

"Moj cilj je da zaštitimo običnog čoveka i njegovu porodicu. Da iskorenimo ulični kriminal, reket, dilere. Neće biti lako, ali vredi živeti i boriti se za takav cilj", rekao je Vulin u intervjuu za list "Politika".

On kaže >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da za to niko nije spreman, ali da je to rizik koji njegova porodica i on prihvataju.

"Ja znam da je vredan onog za šta se borim, za Srbiju u kojoj su običan čovek i njegova deca mirni, sigurni, zaštićeni", navodi Vulin upitan da li je spreman za borbu sa mafijom i da li naša zemlja kkonačno može da se obračuna sa organizovanim kriminalom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.