Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Maj.2010, 11:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vuković: I da znam gde je Šarić ne bih rekao
PODGORICA - Aktuelni gradonačelnik Pljevalja Filip Vuković je izjavio da ne bi rekao gde se Darko Šarić nalaži i kada bi to znao, jer je ta afera, kako je ocenio, preuveličana.
Vuković je u intervjuu "Vijestima" rekao da je Šarić njegov sugrađanin, da ga poznaje i da su njihovi odnosi vrlo dobri.
"Mislim da su to vrlo korektni momci i da je sve vezano za njih predimenzionirano", rekao je Vuković, koji se, međutim, ogradio, istakavši da sa svojim sugrađaninom "nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << povezan" i da žali što on više nije građanin Pljevalja.
"Vijesti" pišu i da je Vuković negodovao što "zlonamerni" srpski mediji pišu, a ovdašnji, kako kaže, prenose da su Pljevljaci uvek bila poznati po "belom" - "nekad po siru, a sada po kokainu".
"Ta je priča prenaduvana, predimenzionirana i nimalo ne dotiče građane Pljevalja, jer oni jako dobro znaju šta je prava istina. Znači, sve to bude i prođe, ostaje ono što je vredno, a to su građani Pljevalja, potencijal Pljevalja, uspomene lepe koje svi koji posete Pljevlja ponesu iz tog grada", rekao je Vuković.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











