Izvor: Kurir, 03.Jan.2015, 23:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučić: Pogrešio sam, sada bih sebe razapeo!
BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić smatra da mu je najveća strateška greška koju sebi ne može da oprosti to što Srbija nije dala koncesiju za svoje puteve kao Hrvatska.
"Ja bih sebe sad razapeo zbog toga što sam pogrešio, što nisam izračunao i što sam bio glup da to ne uradim. Hrvati su ušli u to da daju koncesiju za svoje puteve, uzeće na tome dve milijarde, biće im održavanje puteva bolje nego što je danas", prokomentarisao je Vučić.
On je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << rekao da je pogrešio što je Hrvatskoj, kako je rekao, dao prednost po tom pitanju.
"Tamo je ušao Goldman saks, i to je strateška greška koju ne mogu sebi da oprostim. Ja zbog toga noćima nisam spavao", zaključio je Vučić.
Upitan da li je to njegova ili greška njegovih ministara, Vučić je ocenio da je greška strateška i da je zbog toga on odgovoran.
Vucic Pogresio sam sada bih sebe razapeo
Izvor: medio.rs, 04.Jan.2015, 00:57
BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić smatra da mu je najveća strateška greška koju sebi ne može da oprosti to što Srbija nije dala koncesiju za svoje puteve kao Hrvatska..."Ja bih sebe sad razapeo zbog toga što sam pogrešio, što nisam izračunao i što sam bio glup da to ne uradim. Hrvati...






