Vučić: Došao sam kao prijatelj

Izvor: Beta, 13.Maj.2014, 13:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Došao sam kao prijatelj

SARAJEVO, 13. maja 2014. (Beta) - U Bosnu i Hercegovinu (BiH) došao sam kao prijatelj BiH i kao čovek koji želi da gradi prijateljske odnose izmedju dve susedne zemlje, izjavio je u utorak u Sarajevu predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić.

Posle razgovora s predsedavajućim Saveta ministara BiH Vjekoslavom Bevandom, Vučić je naglasio da poštuje Dejtonski mirovni sporazum i teritorijalni integritet BiH, ali i Republiku Srpsku.

"Ovde vam govorim isto kao što govorim >> Pročitaj celu vest na sajtu Beta << u Beogradu, Vašingtonu, Moskvi ili Briselu, i to bez licemernog dodvoravanja. Poštujem integritet BiH i ponavljam da niko ne može uništiti BiH ili Republiku Srpsku", ponovio je Vučić.

Bevanda i Vučić obavestili su novinare u Sarajevu o temama sastanka, naglasivši da je u fokusu interesovanja poboljšanje ekonomske saradnje BIH i Srbije.

Nastavak na Beta...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Vučić: Došao sam kao prijatelj

Izvor: RTV Pink, 13.Maj.2014

. . . U Bosnu i Hercegovinu (BiH) došao sam kao prijatelj BiH i kao čovek koji želi da gradi prijateljske odnose između dve susedne zemlje, izjavio je danas u Sarajevu predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić. .

Nastavak na RTV Pink...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.