Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Nov.2012, 14:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučević u poseti DP ''Novi Sad - Gas''
NOVI SAD -
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sa saradnicima posetio je Društveno preduzeće ''Novi Sad–Gas''. Cilj posete bio je da se gradonačelnik na početku grejne sezone upozna sa situacijom u tom preduzeću koje obezbeđuje grejanje za oko 46 000 aktivnih potrošača sa kućnim merno regulacionim setovima.
Prilikom obilaska gasnih postrojenja direktor preduzeća Jovan Vujanović naglasio je da ''Novi Sad –Gas'' vrši distribuciju, održavanje i kontrolu >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << 1699 km mreže, 60 stanica i oko 50 000 izgrađenih priključaka.
"Naše preduzeće je tokom 1994. i 1995. godine izvršilo gasifikaciju više od 30 objekata od opšteg društvenog značaja, škola, vrtića i domova zdravlja, a Miloš Vučević je prvi novosadski gradonačelnik koji nas je posetio i izrazio interes za naš rad", naglasio je Vujinović.
Gradonačelnik Miloš Vučević istakao je da su brojni Novosađani korisnici usluga tog preduzeća, i da je njegova dužnost da se upozna sa stanjem sistema i uslovima rada u DP ''Novi Sad –Gas''.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Gradonačelnik posetio DP ”Novi Sad – GAS”
Izvor: Novine novosadske, 06.Nov.2012
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević posetio je danas Društveno preduzeće ”Novi Sad–Gas”, kako bi se na početku grejne sezone upoznao sa situacijom u tom preduzeću koje obezbeđuje grejanje za oko 46.000 aktivnih potrošača sa kućnim merno regulacionim setovima. Prilikom obilaska gasnih...





