Izvor: B92, 10.Jul.2016, 12:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vreli dani pred nama: Sutra 36, u utorak i sredu 38
Beograd -- U Srbiji će sutra biti sunčano i veoma toplo, duvaće vetar slab i umeren istocni i jugoistocni, najviša dnevna temperatura čak i do 36 stepeni.
Jutarnja temperatura će biti od 14 do 21, najviša dnevna od 33 do 36 stepeni, saopštio je Republički hidrometeoroloski zavod.
U Beogradu će sutra biti sunčano i veoma toplo. Vetar slab i umeren, jugoistocni. Jutarnja temperatura 21, najviša dnevna 33 stepena.
Upozorenje za područje Srbije, u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << utorak i sredu, 12 i 13 jula, biće veoma toplo sa najvišom temperaturom od 34 do 38 stepeni, navodi RHMZ.
Prema izgledima vremena za sedam dana - do 18. jula, u Srbiji će do srede biti pretežno sunčano i veoma toplo sa najvišom temperaturom od 34 do 38 stepeni i pojačanim jugoistocnim vetrom.
U utorak posle podne uz lokalni razvoj oblačnosti ponegde na jugozapadu pljusak sa grmljavinom.
U sredu posle podne, uveče i noću osveženje, mestimično sa pljuskovima i grmljavinom.
Od četvrtka na severu i zapadu, a od petka i u ostalim krajevima, svežije za osam do 12 stepeni, promenljivo oblačno, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom.
TROPSKE VRUĆINE Sledeće nedelje temeperatura i do 38 stepeni
Izvor: Blic, 10.Jul.2016
U Srbiji će sutra biti sunčano i veoma toplo, duvaće vetar slab i umeren istocni i jugoistočni, najviša dnevna temperatura do 30 stepeni...- Jutarnja temperatura će biti od 14 do 21, najviša dnevna od 33 do 36 stepeni - saopštio je Republički hidrometeoroloski zavod...U Beogradu će sutra biti...







