Izvor: Nezavisne Novine, 05.Feb.2018, 11:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vozniak: Dosta eksperimentisanja sa Bitcoinom
Suosnivač Applea, Stiv Vozniak, otkrio je kako je jedno vrijeme eksperimentisao sa Bitcoinom.
Ali, u jednom trenutku odlučio je da mu je dosta eksperimentisanja s virtuelnim valutama i da se riješio svih Bitcoina koje je imao u posjedu, prenosi portal "Seebiz".
Kako se ispostavilo, to je učinio u pravom trenutku, kada je vrijednost Bitcoina bila još oko 20.000 dolara.
Iako nije htio da otkrije koliku je količinu Bitcoina u ime eksperimenta kupio, otkrio >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << je da ih je nabavio dok je vrijednost Bitcoina bila 700 dolara, dakle negdje tokom ljeta 2017. godine.
Ako se to ima u vidu, sve i da je nabavio jedan jedini Bitcoin, eksperiment mu se višestruko isplatio.
(Seebiz)
Nastavak na Nezavisne Novine...






