Vojvođanski blok kao odgovor na ludilo

Izvor: Vesti-online.com, 12.Jun.2014, 18:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvođanski blok kao odgovor na ludilo

Vojvođanska partija saopštila je danas da se priprema za izbore u Vojvodini i navela da će na njima predvoditi "Vojvođanski blok".

Vojvođanska partija se priprema za izbore u Vojvodini

 

 

"Vojvođanski blok stranaka, udruženja i pojedinaca biće odgovor na sveopšte društveno-političko ludilo koje trenutno vlada u Vojvodini i Srbiji. Nasilno uvlačenje političkih zločinaca nad Vojvodinom iz devedesetih godina 20. veka u pokrajinsku >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << vlast je nedopustivo", navodi se u saopštenju za javnost.

 

Vojvođanska partija je objasnila da će u Vojvođanski blok pozvati sve organizacije i pojedince koji su spremni da se zalažu za potpunu zakonodavnu, izvršnu i sudsku vlast u Vojvodini, za vojvođansku imovinu, prihode, prirodne i radom stvorene resurse.

 

U okviru Vojvođanskog bloka biće garantovana mesta za sve nacionalne zajednice koje žive u Vojvodini u cilju očuvanja njihovog identiteta, kao i identiteta multikulturalne i multietične Vojvodine, piše u saopštenju.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.