Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Apr.2010, 17:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vojvođani u Uniji regiona
NOVI SAD - Predsednik Vojvođanske partije Aleksandar Odžić najavio je danas da će se ta stranka pridružiti uniji nacionalnih, regionalnih i lokalnih stranaka, grupa građana i pojedinaca, čija je osnivačka skupština zakazana za 16. maj.
Odžić je na konvenciji Vojvođanske partije rekao da će ta stranka svim svojim kapacitetima podržati uniju lokalnih i regionalnih partija i dati pun doprinos decentralizaciji i regionalizaciji države, navodi se u saopštenju.
Politički >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << direktor G17 Plus Vladimir Ilić izjavio je da je suština formiranja unije stranaka regiona da se "njihov glas bolje čuje u Beogradu".
"Nisu najvažnije, iako svakako jesu važne, velike nacionalne teme, poput Evropske unije i Kosova, već postoje i neki drugi problemi, problemi građana, poput sigurnog posla, jednakih uslova za lečenje i obrazovanje, očuvanja životne sredine i bezbednost", ocenio je Ilić.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...























